Plantenbak Forma Taupe ø43x75 cm
Product omschrijving
Deze hoge, ronde plantenbak is onderdeel van Vero, de collectie kunststof plantenbakken van Forsento voor buiten. Met haar slanke silhouet dat taps naar de basis toeloopt, is de Forma een verticale blikvanger met een sculpturaal karakter. Hoog, slank en met de uitstraling van metaal, in lichtgewicht kunststof.
In Taupe krijgt de Forma een ingetogen, gedempte uitstraling die elegant samengaat met groen, natuurlijke materialen en moderne architectuur. Een tint die rust uitstraalt en als basis werkt onder elke beplanting. De ronde plantenbak werkt als verticaal accent op een terras, dakterras, in de tuin of bij een entree.
Belangrijkste eigenschappen:
- Gemaakt van 100% gerecycled en recyclebaar polystyreen
- Lichtgewicht en eenvoudig te verplaatsen
- Bij normaal gebruik goed bestand tegen weersinvloeden
- Onderhoudsarm en seizoen na seizoen mooi
- Tijdloos design met de uitstraling van metaal
Specificaties
| Artikelnummer | 43629 |
| Collectie | Vero plantenbakken | Rond |
| Kleur | Taupe |
| Breedte | 43 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Afmetingen | ø43x75 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rond |
