Plantenbak Vita Sepia Beige ø50x39 cm
Product omschrijving
Deze ronde plantenbak is onderdeel van Vero, de collectie kunststof plantenbakken van Forsento voor buiten. Met haar cilindervormige silhouet brengt de Vita rust en ritme in elke buitenruimte. Strak, stil en met de uitstraling van metaal, in lichtgewicht kunststof.
In Sepia beige krijgt de Vita een neutrale, lichte uitstraling die ruimte geeft aan groen en zonlicht reflecteert. Een tint die de buitenruimte open en luchtig laat ogen, en die op natuurlijke wijze samengaat met witte tinten, hout en lichte bestrating. De ronde plantenbak komt tot zijn recht op een terras, dakterras, in de tuin of bij een entree.
Belangrijkste eigenschappen:
- Gemaakt van 100% gerecycled en recyclebaar polystyreen
- Lichtgewicht en eenvoudig te verplaatsen
- Bij normaal gebruik goed bestand tegen weersinvloeden
- Onderhoudsarm en seizoen na seizoen mooi
- Tijdloos design met de uitstraling van metaal
Specificaties
| Artikelnummer | 43630 |
| Collectie | Vero plantenbakken | Rond |
| Kleur | Sepia Beige |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Afmetingen | ø50x39 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rond |
