Plantenbak Vita Supra Bruin ø60x53 cm
Product omschrijving
Deze ronde plantenbak is onderdeel van Vero, de collectie kunststof plantenbakken van Forsento voor buiten. Met haar cilindervormige silhouet brengt de Vita rust en ritme in elke buitenruimte. Strak, stil en met de uitstraling van metaal, in lichtgewicht kunststof.
In Supra bruin krijgt de Vita een warme, aardse uitstraling die mooi aansluit bij groen, hout en bestrating. Een tint die warmte toevoegt zonder de aandacht op te eisen, en die rustig blijft staan in elk tuinontwerp. De ronde plantenbak komt tot zijn recht op een terras, dakterras, in de tuin of bij een entree.
Belangrijkste eigenschappen:
- Gemaakt van 100% gerecycled en recyclebaar polystyreen
- Lichtgewicht en eenvoudig te verplaatsen
- Bij normaal gebruik goed bestand tegen weersinvloeden
- Onderhoudsarm en seizoen na seizoen mooi
- Tijdloos design met de uitstraling van metaal
Specificaties
| Artikelnummer | 43615 |
| Collectie | Vero plantenbakken | Rond |
| Kleur | Supra Bruin |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 53 cm |
| Afmetingen | ø60x53 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rond |
