Plantenbak Linea Sepia Beige 40x40x75 cm
Product omschrijving
Deze vierkante plantenbak is onderdeel van Vero, de collectie kunststof plantenbakken van Forsento voor buiten. Met haar zuilachtige silhouet en strakke lijnen voegt de Linea hoogte en structuur toe aan elke buitenruimte. Architectonisch, strak en met de uitstraling van metaal, in lichtgewicht kunststof.
In Sepia beige krijgt de Linea een neutrale, lichte uitstraling die ruimte geeft aan groen en zonlicht reflecteert. Een tint die de buitenruimte open en luchtig laat ogen, en die op natuurlijke wijze samengaat met witte tinten, hout en lichte bestrating. De vierkante plantenbak komt tot zijn recht op een terras, dakterras, in de tuin of bij een entree, solo geplaatst of in herhaling.
Belangrijkste eigenschappen:
- Gemaakt van 100% gerecycled en recyclebaar polystyreen
- Lichtgewicht en eenvoudig te verplaatsen
- Bij normaal gebruik goed bestand tegen weersinvloeden
- Onderhoudsarm en seizoen na seizoen mooi
- Tijdloos design met de uitstraling van metaal
Specificaties
| Artikelnummer | 43636 |
| Collectie | Vero plantenbakken | Vierkant |
| Kleur | Sepia Beige |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Afmetingen | 40x40x75 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
