Plantenbak Linea Taupe 40x40x75 cm
Product omschrijving
Deze vierkante plantenbak is onderdeel van Vero, de collectie kunststof plantenbakken van Forsento voor buiten. Met haar zuilachtige silhouet en strakke lijnen voegt de Linea hoogte en structuur toe aan elke buitenruimte. Architectonisch, strak en met de uitstraling van metaal, in lichtgewicht kunststof.
In Taupe krijgt de Linea een ingetogen, gedempte uitstraling die elegant samengaat met groen, natuurlijke materialen en moderne architectuur. Een tint die rust uitstraalt en als basis werkt onder elke beplanting. De vierkante plantenbak komt tot zijn recht op een terras, dakterras, in de tuin of bij een entree, solo geplaatst of in herhaling.
Belangrijkste eigenschappen:
- Gemaakt van 100% gerecycled en recyclebaar polystyreen
- Lichtgewicht en eenvoudig te verplaatsen
- Bij normaal gebruik goed bestand tegen weersinvloeden
- Onderhoudsarm en seizoen na seizoen mooi
- Tijdloos design met de uitstraling van metaal
Specificaties
| Artikelnummer | 43628 |
| Collectie | Vero plantenbakken | Vierkant |
| Kleur | Taupe |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Afmetingen | 40x40x75 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
